خانه / آخرین نوشته ها / در سال ۹۲، چه کارهای مثبت و مفیدی کردید؟

در سال ۹۲، چه کارهای مثبت و مفیدی کردید؟

محمدرضا دانایی: سال ۹۲ با همه ی خوبی ها و بدی ها و پیشرفت ها و پس رفت هایش، تمام شد، سالی که در آن اتفاقات مختلفی از قبیل علمی و سیاسی رخ داد؛ من جمله رونمایی گالکسی نوت ۳ و آیفون فایو اس و اسمارت واچ ها و فناوری های لذت بخش پوشیدنی؛ و از سمتی دیگری تمام شدن دوره ی ۸ساله ی ریاست آقای احمدی نژاد و رییس جمهور شدن آقای دکتر روحانی نام برد، سالی که از بسیاری مفسدین اقتصادی از جمله بابک زنجانی ها و رحیمی ها پرده برداری شد…

اگر بخواهید کارهای مثبت و یا نقاط عطفی که در این یک ساله داشتید رو بیان کنید، تصور می کنید از این ۳۶۵ روز سال ۹۲یی که از عمرتون گذشت، به چه مواردی میتوانید اشاره کنید که قابل بیان باشد؟

سال ۹۲ برای بنده نگارنده، فرای از اتفاقات اجتماعی و علمی که مطمئنا در زندگی همه مون هم مهم هستند، چندین اتفاق ویژه افتاد که برخی از موارد نقطه عطف زندگی م هست.

۱) اینکه بر خلاف تصور و باور همگان که میگفتند نمیتوانی دو رشته (عمران و آی تی) را همزمان ادامه دهی و همین ترم های اول، از یکی شون انصراف خواهی داد، ادامه دادم و هم اکنون ترم ۴ هستم.

۲) در تابستان ۹۲(شهریورماه)، همراه زندگیم را پیدا کردم و ازدواج کردم.

۳) در رشته ی MBA که رشته ی نوپایی هم هست، از طریق مجازی ثبت نام کردم و در حال تحصیل ترم بین الملل آن نیز هستم.

۴) و در نهایت اینکه در کنار تحصیلم، ۲ پروژه ی طراحی و ایجاد شبکه و ۵ پروژه ی طراحی سایت رو انجام دادم.

مهم ترین فاکتور زیبا بودن این یک سال گذشته، رضایت خودتون از چگونگیه گذشت آن است، اگر خودتون از این یک ساله تون و کارهایی که کردید، راضی هستید، که بسیار مغتنم است، ولی اگر شخصا ازین یک سال و نحوه ی گذران آن رضایت ندارید و مایل به برگشت و جبران مافات آن هستید، آن را امسال و در این ۳۶۵ روز باقی مانده از عمرتون جبرانش کنید و تلاش کنید این یک سال رو بهتر از پارسال باشید و صرفا مصرف کننده نباشید و کمی هم به فکر تولید بیفتید.اصلا تصور کنید الآن نوروز سال ۹۴ است و به گذشت این ۳۶۵ روز سال ۹۳ فکر می کنید…

در پایان، ازینکه این یکسال، کم کار بودیم، ازتون عذرخواهی می کنیم.این کافه متعلق به خودتونه و شماهم میتوانید در آن قلمکی بزنید.مطمئن باشید که ما استقبال خواهیم کرد.

دوستون داریم، سال جدید پر از موفقیتی رو براتون آرزو می کنیم.

norouz93

 

درباره محمدرضا دانایی

محمدرضا هستم، دانایی، متولد 18م اردیبهشت ماه سال 72. عضو سابق بنیاد ملی نخبگان، که هم اکنون نیز همزمان در دو رشته ی مهندسی عمران و مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل می کنم. مدتیست که برای افزایش اطلاعاتم در راستای تجارت سازمانی، ترم یک ساله ی MBA رو بین المللی بصورت مجازی می خونم :) عاشق عکاسی م، و در خدمت انجمن عکاسان قم هم بودم، نمیتونم خودم رو عکاس بدونم، اما عکاسا رو دوست دارم :)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا